1916. február 27. Az Érdekes Újság IV. évfolyamának 9. száma, benne több katonai fotó az I. vh. szereplőiről, eseményeiről, fegyverekről, politikusokról, stb., 56p
cca 1917 "Erinnerung an den Weltkrieg 1914-1917(!)", feliratos, osztrák császári címerrel díszített porcelán pipafej, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 6×5×3 cm
1917. június 10. Az Érdekes Újság V. évfolyam 23. száma, benne több katonai fotó az I. vh. szereplőiről, eseményeiről, fegyverekről, politikusokról, stb., 40p
1917. június 17. Az Érdekes Újság V. évfolyamának 24. száma, benne több katonai fotó az I. vh. szereplőiről, eseményeiről, fegyverekről, politikusokról, stb., 40p
1917. április 29. Az Érdekes Újság száma V. évfolyam 17. száma, 4benne több katonai fotó az I. vh. szereplőiről, eseményeiről, fegyverekről, politikusokról, stb., 40p
1917. június 24. Az Érdekes Újság V. évfolyam 25. száma, benne több katonai fotó az I. vh. szereplőiről, eseményeiről, fegyverekről, politikusokról, stb. + egy behúzott lap a kormány új tagjairól, 40p