3 000 Ft
27
1880 Hubay Jenő: 18 eredeti magyar dal Petőfi Sándor költeményeire. Énekhangra zongorakísérettel szerzé: - -. Feszty Árpád, Lotz Károly, Munkácsy Mihály, Zichy Mihály és más magyar festőművészek eredeti rajzaival ellátva. Bp.,[1880],Táborszky és Parsch, 1 t.+67 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.