11230.
32. Lezárult nagyaukció
Okmányok
3 000 Ft
1917-1925 Dr. Siklóssy László (1881-1951) országgyűlési gyorsíró (1899-től), Országgyűlési Gyorsiroda későbbi vezetője (1933-1951), író, ügyvéd, művelődéstörténész, esztéta, újságíró és szerkesztő Magyar Királyi Államvasutak félárú jegy váltására jogosító arcképes igazolványa, Siklóssy László aláírásával, okmánybélyegekkel. Aranyozott, kissé kopott egészbőr-kötésben.