~1930. "Országos Bírói és Ügyészi Egyesület (OBÜE) / CODEX" zománcozott gomblyuk jelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" (25x19mm) T:1- / Hungary ~1930. "National Association of Judges and Prosecutors" enamelled button-badge with "Nándor Berán" makers mark (25x19mm) C:AU
~1930-1940. Götz Gusztáv (1900-1970) evezős Európa-bajnok hagyaték tételek, benne: 6db sportérem, több szalaggal, némelyikük jelzett (Sződy, Arató), 6db régi textil címerekkel, jelvények T:vegyes / Hungary ~1930-1940. Legacy of Gusztáv Götz (1900-1970) European Champion of rowing, including: 6pcs of sport medallions, most of them with ribbon, some of them marked (Sződy,Arató), 6 pcs of old textile...
1957. "A Munka Vörös Zászló Érdemrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1- / Hungary 1957. "Red Flag Order of Labour" gold-plated enamelled Br decoration on ribbon, with miniature on service ribbon, in original case C:AU NMK 596
1980. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott peremű zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 / Hungary 1980. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon in original case with awarding document C:UNC NMK 611.
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2 / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF NMK 720.