1988. "A Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon kardokkal, valamint szalagsávval eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 / Hungary 1988. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with swords" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and service ribbon in original case with awarding document C:UNC NMK 722.
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztjének csillaga, polgári tagozat" brillantírozott és zománcozott Ag csillag, fémjelzés a tűn, hátoldalán "1946-1991" dátummal (90mm) T:1- / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross, Civil Grade" enamelled Ag star with vertical pin, hallmark on pin, with "1946-1991" date on reverse (90mm) C:AU NMK 733.
Sportolói hagyaték tétel, benne Papp László (1947-) 1992. "Magyar Olimpiai Érdemérem" aranyozott, zománcozott Br érem dísztokban (70mm), mellette adományozói okirat; "Erzsébetváros Sportjáért" Br emlékérem dísztokban (93mm); "Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt" adományozói okirata T:2 / Legacy of a Hungarian sportsman, including 1992. "Hungarian Olympic Merit Medal" gold plated and enamelled ...
Amerikai Egyesült Államok 2002. 11db klf olimpiai támogató jelvény a Salt Lake City-ben rendezett Téli Olimpiára, közte "Coca-Cola", "Kodak", "Panasonic", a jelvények fából készült tokban T:1 / USA 2002. 11pcs of diff Olympic sponsor badges for the Salt Lake City Winter Olympics, including "Coca-Cola", "Kodak", "Panasonic", all the badges in a wooden case C:UNC