30227.
32. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
16 000 Ft
Csóka Zsuzsa (1962-) 1999. "MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér" jelzett Ag piefort emlékérem, peremén sorszámozva (68,01g/0.925/42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) patina / Hungary 1999. "MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér" hallmarked Ag piefort commemorative medallion, with serial number on edge. Sign.: Zsuzsa Csóka (68,01g/0.925/42,5mm) C:UNC,AU (originally PP) patina Adamo BP48