1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / A Buda Pesti koronázás emlékül 1867 június 8-án " Br emlékérem (20,06g/38mm) T:2 / Hungary 1867. "Honvéd Memorabilia - For the founding of Honvéd Associations / In memory of the crowning at Buda Pest in 8th June 1867" Br commemorative medallion (20,06g/38mm) C:XF
Carl Radnitzky (1818-1901) 1870. "A Selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia 100. évfordulója" Br emlékérem. "A. MARIA. THERESIA. HUNG: REGE. METALLICORUM. ACADEMIA - C. RADNITZKY / SCHEMNICII. CONDITA. 1770. PRIMUM. SECULUM. CELEBRAT. 1870" (103,43g/69,5mm) T:1,1- kis ph. / Hungary 1870. "Mining and Forestry Academy in Banska Stiavnica" commemorative Br medal. Sign.: Carl Radnitzky (103,43g...
1881. "RUDOLF CS. ÉS KIR. FŐHERCZEG TRÓNÖRÖKÖS ÉS STEFÁNIA BELGA KIR. HERCZEGNŐ - MENYEGZŐJÜK EMLÉKÉRE / EZREK AJKÁN EGY HANG EGY ÉRZELEM - BUDAPEST FŐVÁROS KÖZÖNSÉGE" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Leisek (110,49g/65mm) T:2 R! / Hungary 1881. "RUDOLF CS. ÉS KIR. FŐHERCZEG TRÓNÖRÖKÖS ÉS STEFÁNIA BELGA KIR. HERCZEGNŐ - MENYEGZŐJÜK EMLÉKÉRE / EZREK AJKÁN EGY HANG EGY ÉRZELEM - BUDAPEST FŐVÁROS KÖZ...
1883. "I. Ferenc József / Szeged újjáépítésére" ezüstözött Br emlékérem. "SZEGED SZEBB LESZ MINT VOLT 1879 MÁRCZIUS 17-ÉN - I. FERENCZ JÓZSEF / PHÖNIXKÉNT ÚJJÁ SZÜLETETT MDCCCLXXIII" (14,18g/38mm) T:2 fülnyom / Hungary 1883. "Franz Joseph I / Reconstruction of Szeged" silver plated Br commemorative medallion (14,18g/38mm) C:XF ear mark
1890. "Az érdem jeléül / Alföldi és Délmagyarországi Általános Kiállítás Aradon" Br emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (42,55g/45mm) T:2 kis patina / Hungary 1890. "As the Sign of Merit / General Exhibition of Alföld and South Hungary in Arad" Br commemorative medal with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark (42,55g/45mm) C:XF small patina
1896. "Balaton átúszása 1896 / Magyar Úszó Egyesület" aranyozott Br medál füllel, szalag nélkül T:1- ph. / Hungary 1896. "Balaton átúszása 1896 / Magyar Úszó Egyesület" gilded Br medal with ear and without ribbon C:AU small edge error
1901. "Franciscus Széchenyi collationis nummorum publicae in Hungaria conditor MDCCCII / Sodalitas archaeologorum historicorum artium et numismaticorum hungarorum sectio numismatica MCMI" Br plakett (64mm) T:2 / Hungary 1901. "Franciscus Széchenyi collationis nummorum publicae in Hungaria conditor MDCCCII / Sodalitas archaeologorum historicorum artium et numismaticorum hungarorum sectio numismatic...
1910. "Szakács-művészet - Első magyar szakács művészeti és rokonipari kiállítás 1910. dec. 28." Br plakett (68x50mm) T:2 / Hungary 1910. "Szakács-művészet - Első magyar szakács művészeti és rokonipari kiállítás 1910. dec. 28." Br plaque (68x50mm) C:XF
1912. "BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZLEKEDÉSI RÉSZVÉNYTÁRSASÁG SPORTEGYESÜLETE A SPORT TERÉN ELÉRT KIVÁLÓ ÉRDEMEK JUTALMAZÁSÁRA / CONCORDIA PARVAERES CRESCUNTDISCORDIA MAXIMAE DILABUNTUR DURATEET VOSMET REBUS SERVATES ECUNDIS" ezüstözött Br emlékérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (32,30g/41mm) T:2 több ph. / Hungary 1912. "BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZLEKEDÉSI RÉSZVÉNYTÁRSASÁG SPORTEGYESÜLETE A SPORT TE...