Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 146

~1929. "A M. KIR. HONVÉDELMI MINISZTER TISZTELETDÍJA" peremén jelzett Ag díjérem, füllel, hátoldalon gravírozva "LOVASMÉRKŐZÉS SZOMBATHELY 1929. VII. 6-7." (39,16g/0.987/45mm) T:2 ph., ü. / Hungary ~1929. "A M. KIR. HONVÉDELMI MINISZTER TISZTELETDÍJA" Ag award medallion with ear, hallmarked on the edge, engraved on reverse (39,16g/0.987/45mm) C:XF edge error, ding
30337.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1939. "Kispest a Magyar Sportért" egyoldalas öntött Br plakett, "PÁLYAAVATÁS 1939. VI. 11" gravírozással. Szign.: Szadai (234,45g/110x79mm) T:2 / Hungary 1939. "Kispest a Magyar Sportért" one-sided cast Br plaque, engraved with "PÁLYAAVATÁS 1939. VI. 11". Sign.: Szadai (234,45g/110x79mm) C:XF
30338.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1939. "B. KENESEI (Balatonkenesei) SPORTHÉT" egyoldalas vert Br plakett (107,08g/80x55mm) T:1- ph. / Hungary 1939. "B. KENESEI (Balatonkenesei) SPORTHÉT" one-sided Br plaque( 107,08g/80x55mm) C:AU edge error
30339.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

1940. "A DEBRECENI M. KIR. TISZA ISTVÁN TUDOMÁNYEGYETEMTŐL KOSZORÚZOTT PÁLYAMUNKA JUTALMA" egyoldalas, öntött Br plakett "1939-40 Nemes Elemér hh." gravírozással, hátlapon két csavarmenettel (136x92mm/323,59g) T:2 kis patina / Hungary 1940. "A DEBRECENI M. KIR. TISZA ISTVÁN TUDOMÁNYEGYETEMTŐL KOSZORÚZOTT PÁLYAMUNKA JUTALMA" one-sided, cast Br plaque, engraved with "1939-40 Nemes Elemér hh.", with two screw thread on reverse (136x92mm/323,59g) C:XF small patina
30340.

1940. "A DEBRECENI M. KIR. TISZA ISTVÁN TUDOMÁNYEGYETEMTŐL KOSZORÚZOTT PÁLYAMUNKA JUTALMA" egyoldalas, öntött Br plakett "1939-40 Nemes Elemér hh." gravírozással, hátlapon két csavarmenettel (136x92mm/323,59g) T:2 kis patina / Hungary 1940. "A DEBRECENI M. KIR. TISZA ISTVÁN TUDOMÁNYEGYETEMTŐL KOSZORÚZOTT PÁLYAMUNKA JUTALMA" one-sided, cast Br plaque, engraved with "1939-40 Nemes Elemér hh.", with ...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" Br plakett.  Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (188,54g/71x111mm) T:2 / Hungary 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" Br plaque. Sign.: Sz.I. - E.I.Gy. (188,54g/71x111mm) C:XF
30341.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Reményi József (1887-1977) 1949. "A Magyarországi Szabadkőművesség 200 Éves Fennállása Emlékére / Bölcseség - Erő - Szépség" kétoldalas Br emlékérem, peremén 103-ös sorszámmal (74,68g/60mm) T:1- / Hungary 1949. "200th Anniversary of the Hungarian Freemasonry" two-sided commemorative Br medallion with serial number "103" on edge, Unsigned József Reményi (74,68g/60mm) C:AU
30342.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

~1970-1980. "Kozma István 1939-1970 emlékére" egyoldalas öntött Br érem a kétszeres olimpiai bajnok birkózó emlékére (91,5mm) T:2 / Hungary ~1970-1980. "For the memory of István Kozma, the Hungarian wrestler, Olympic champion and world champion" one-sided Br medallion (91,5mm) C:XF
30343.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1987. "Szeged 1987 / 0350 World Championship" egyoldalas Br emlékérem (61mm/99,05g) T:1- / Hungary 1987. "Szeged 1987 / 0350 World Championship" one-sided Br commemorative medallion (61mm/99,05g) C:AU
30344.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

2006. "28. Úszó-Európa-Bajnokság / Szinkronúszás" jelzett Herendi porcelán díjérem (3x) arany, ezüst és bronzérmek, angol nyelven feliratozva, mellszalaggal, kartondobozban (85,5mm) T:1 / Hungary 2006. "28th European Swimming Championship / Synchronised Swimming" marked Herendi porcelain medal (3x) gold, silver and bronze medals, in english language on ribbon, in cardboard box (85,5mm) C:UNC
30345.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

DN "Perliczi János D 1705-1778" Br plakett jelzés nélkül (120mm) T:1 kis patina / Hungary ND "János Perliczi D 1705-1778" Br plaque without makers mark (120mm) C:UNC small patina
30346.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

DN "Jászai Mari Díj" kétoldalas, öntött Br díjérem (211,55g/68mm) T:1-,2 / Hungary ND "Jászai Mari Award" double-sided, cast Br award medallion (211,55g/68mm) T:AU,XF
30347.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

DN "Rákóczi Ferenc 1676-1735" egyoldalas, öntött Br plakett, hátlapon akasztóval (137mm) T:1- / ND "Rákóczi Ferenc 1676-1735" one-sided, cast Br plaque with hanger on reverse (137mm) C:AU
30348.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft