Murányi Gyula (1881-1920) 1917. "Hazáért halni nem hiábavaló" Zn plakett "MORTUUS PRO PATRIA, NON FRUSTRA VIXIT - HOC OPUS DO MINAE DORAE FAYER MAXIMA CUM REVEREN TIA DEDICO JULIUS MURÁNYI MDCCCCXVI" (153,09g/59x101mm) T:1- / Hungary (1881-1920) 1917. "It's not in vain to die for one's country" Zn plaque. Sign.: Gyula Murányi (153,09g/59x101mm) C:AU HP 3716.
Murányi Gyula (1881-1920) 1918. "In Laudem Magnae Rebellionis Manibus Ervini Szabó Dicatum 1918 - Murányi Fecit" hadifém plakett (100,53g/72mm) T:2 / Hungary 1918. "In Laudem Magnae Rebellionis Manibus Ervini Szabó Dicatum 1918 - Murányi Fecit" war metal plaque. Sign.: Gyula Murányi (100,53g/72mm) C:XF
Nemes György (1885-1958) 1926. "1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926" egyoldalas Br emlékplakett (231,6g/80mm) T:1- kis patina, kis ph. / Hungary 1926. "1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926 (Hungarian Football Federation)" one-sided Br commemoratibe medallion (231,6g/80mm) C:AU small patina, small edge error
Osváth Mária (1921-1998) 1979. "Prof Heim Pál halálának 50-ik évfordulója alkalmából" egyoldalas, öntött Br plakett (495,23g/126mm) T:1-,2 / Hungary 1979. "For the 50th Anniversary of the death of Prof. Pál Heim" one-sided, cast Br plaque (495,23g/126mm) C:AU,XF
Carl Radnitzky (1818-1901) 1877. "Nagykárolyi gróf Károlyi István / Születése LXXX-ik évnapjára - A haza és egyház rendíthetetlen hívének hódolatúl. Nagyérdemű elnökének hála-emlékül a Szent-István Társulat." Br emlékérem eredeti kis tokban (36,75g/45mm) T:1 / Hungary 1877. "Count István Károlyi / For his 80th Birthday" Br commemorative medal in small original case. Sign.: Carl Radnitzky (36,75g/...