16 000 Ft
16
Madách Imre összes művei I-III. kötet. I. kötet: Lyrai költemények. II. kötet: Drámai költemények. III. kötet: Drámai költemények és vegyesek. Bp.,1894-1895, Athenaeum Rt., 1 t.+XXXVII+3+264 p.; 485+3 p.; 486+2 p. Második kiadás. A költő rézmetszetű arcképével. Egységes kiadói dúsan aranyozott, festett, vörös egészvászon-kötés, körül aranyozott élmetszéssel, a II. kötet sarkain kis kopásnyomokkal, a III. kötetben egy ív (151/152-153/154.) laza, összességében szép állapotban.