8 000 Ft
Omár Chájjám: Robáiyát. Fordította Hegyi Endre. Bp., 1959, Magyar Helikon. Szász Endre 135 eredeti rézkarcával. Számozott (2000/135.), és a művész, Szász Endre (1926-2003) által aláírt példány. Kiadói selyemkötésben, ajándékozási bejegyzéssel, a címlap kijár, de ezt leszámítva szép állapotban. / With the copper engravings of Endre Szász. Signed by the artist.