6 000 Ft
Péter a hírvivő. Elbeszélés az északamerikai szabadságharcból. Az ifjúság számára átdolgozta: Grundmann J. Ford.: Győry Ilona. Zweigle öt színnyomatu képével. Bp.,[1894],Lauffer Vilmos, (Nagy Sándor-ny.), 1 t.+2+85+1 p.+ 4 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kis kopásnyomokkal. Ritka!