15103.
33. Lezárult nagyaukció
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
11 000 Ft
[Kozma Lajos] Kozma, Ludwig: Das signetbuch. Mit einer einleitung Emerich Kner. Gyoma, 1925., Kner Isidor, XIX+50 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban, az illusztrált papÃrborÃtó ketté szakadt, sérült, de maga a könyv jó állapotban. A magyar nyelvű kiadással egyidejűleg jelent meg 400 példányban./ In German language. Half-linen-binding, with illustrated paper cover, the paper cover damaged, but the other things are okay. Published in 400 copies.