Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Lajos. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×5 cm. Beragasztva Walther Gensel: Constantin Meunier c. német ny. könyvébe. Kozma Lajos szecessziós ex librisének alatt ceruzás bejegyzéssel. "Fleiner Jánosnak adta: 1909. aug 15." Kozma később, 1910 körül készített ex-librist Fleiner Jánosnak. Könyv gerince és borítója sérült, az ex-librisen apró foltok.
A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványainak két kötete:
Boldog Új Évet! 1939. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványai IX. Bp., 1939., MEGE, (Bichler-ny.), 4 p.+41+1 t. (Linó és fametszetek, jelzettek, a munkák egy részét a grafikusok szignózták (16 db.)) Benne neves grafikusok munkáival, Gebhardt Tibor, Haranghy Jenő, Menyhárt József, Patay Mihály, Márton Lajos...stb. Néhány grafika a visszatért területeket ábrázolja. Kiadói fűzött papírkötésben, egy lap kijár. Megjelent 170 példányban, melyből 25 számozott példány. Ez számozatlan példány.;
Családi ünnepek a grafika nyelvén. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványai X. Bp., (1940.), MEGE, (Bichler-ny.), 1 t.+4 p.+16 t. (fa-, linómetszetek, valamint klisék, 5 db a művészek által szignóztak.) Benne ismert művészek munkáival, köztük: Haranghy Jenő, Drahos István, Nagy Árpád, Fery Antal és mások. Kiadói fűzött papírkötés, szakadt borítóval. Rézkarcok nélküli példány. Megjelent 240 példányban. Ebből 30 számozott. Számozott, 16. számú példány. 10 db rézkarc hiányzik.