15229.
34. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 800 Ft
[Sims, James Marion (1813-1883)] Sims, J. Marion: Kórodai jegyzetek a méhbántalmak sebészete felett, különös tekintettel a meddőség kezelésére. Ford.: Báthory István. Szöveg közé nyomott 142 fametszettel. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat VII. köt. Pest, 1868., Khór és Wein, 12+292+1 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos. Ritka nőgyógyászati tankönyv.