cca 1933 Márton Lajos (1831-1953): 1933 Jamboree, cserkész plakát, Bp., Klösz-ny., hajtásnyomokkal, restaurált, 95x63 cm./ cca 1933 Lajos Márton (1831-1953): 1933 Jamboree, scout poster, Bp., Klösz, restored, with folding marks, 95x63 cm
1919 "Budapest Lakosaihoz! Néhány nap óta mindgyakrabban osztogatnak szét röpcédulákat az aknamunkát végző felelőtlen elemek, amelyekben pogromra hívják fel és bujtogatják a lakosságot. Figyelmeztetek mindenkit, hogy ilyeneknek ne üljön fel, mert a leghatározottabban és legerélyesebben kell megakadályoznom minden rendbontást. Amennyiben az agitáció ennek dacára sem szünne meg, kénytelen leszek 48 ...
Jelzés nélkül (Gaál Mátyás 1909-1999?): Kommunista propaganda plakát terve, 1950-55 körül. Tempera, papír, kissé sérült. Üvegezett fa keretben, 98,5×69 cm
cca 1940 Walt Disney mesekönyveivel váltjuk valóra gyermekeink karácsonyi álmát, színes litografált reklámplakát, Palladis kiadás, f. k.: Steinhofer Károly, Bp., Közlekedési Nyomda Kft., a két végén tartó léccel, a felső léc alatt szakadással, a szélein kis szakadásokkal, gyűrődésnyomokkal, 62x47 cm / cca 1940 "With Walt Disney's storybooks, we make our children's christmas dreams come true", adv...
1962 [Csontváry Kosztka Tivadar] Th[éodore] Csontváry (1853-1919), Palais des Beaux-Arts - Bruxelles, 7-25 decembre 1962, francia nyelvű belga kiállítási plakát, Bruxelles, Imp. Marci, a szélén bélyeggel, hajtásnyomokkal, szakadt,a hajtások mentén kis hiánnyal, 79x119 cm. Ritka!