XIX. sz. vége: Címeres elmlékpohár. AFormába öntött, anyagában színezett, csiszolt, kézzel festett, minimális csiszolt javítással / Commemorative glass with coat of arms. Hand painted, Corrected. m: 12,5 cm
XIX. sz. vége: Rubinvörös pohár, a szerelem, barátság, hosszú élet, hit allegórikus ábrázolásával. Többrétegű, kézzel festett, hámozott, csiszolt, kézi festés, két kis csorbával 12,5 cm / Handpainted antique glass with allegoric images of love, raith, peace, luck, long life. With two damages. 12,5 cm
Antik emlék pohár Bécsi épületek képeivel. Több rétegű, hámozott, kézzel festett. Hibátlan / Vienna antique glass with images of famous buildings. Hand painted, pealed. 12 cm
XIX. sz.:Ich dachte Dein - Rád gondoltam emlékpohár. Hutaüveg, kézzel festett, kis kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 12 cm
XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg emlékpohár, kopott "Andenken" felirattal. Fújt, kézzel festett, hibátlan, kis kopásokkal 16 cm / Handpainted antique glass. 16 cm