Asszonyi Tamás (1942-) 1978. "A Színház- és Filmművészeti Főiskola Tiszteletbeli Hallgatója" öntött Br emlékérem (75,43g/61mm) T:1- / Hungary 1978. "Honorary Student of the College of Theater and Film Arts" cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (75,43g/61mm) C:AU
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül (514g/100mm) T:1-kis ph. / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:AU small edge error
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'" Br emlékérem (111,84g/65mm) T:2 ph. / Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (111,84g/65mm) C:XF edge error HP 986.
Berán Lajos (1882-1943) 1922. Kétoldalas bronz plakett Gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök portréjával "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS 1897-1922 / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" (83x54mm) T:XF patina, ph / Hungary 1922. Double-sided bronze plaque depict...
Berán Lajos (1882-1943" 1929. "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" kétoldalas Br emlékérem (56,48g/47mm) T:1- / Hungary 1929. Commemorative medallion 300th year of the death of Gábor Bethlen "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" double-sided Br commemorative medallion (56,48g/47...
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Br emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (77,38g/53mm) T:2,2- ph. / Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (77,38g/53mm) C:XF,VF edge error HP 284.