18 000 Ft
30
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Fürdőző aktok, 1922. Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal. 8,5x10,5 cm / Vilmos Aba-Novák (1894-1941): Bathing nudes, 1922. Etching on paper, signed, with autogrpah dedication lines. 8,5x10,5 cm