60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Bada Márta (1951-): Kis hableány, 1996. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 55×68 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, Gödöllő. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 5. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Oil on canvas, signed. Exhibited: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, Gödöllő (Hungary). Reproduced: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, catalogue page 5. Charity auction for Házat-Hazát Alapítvány (foundation).