32 000 Ft
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Egy csavargó emlékei, 1985. Ecsetrajz, pasztell, papír, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és a művész névjegykártyájával. 39×43 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 5. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Mixed technique on paper, signed, framed with glass. Exhibited: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, Gödöllő (Hungary). Reproduced: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, catalogue page 5. Charity auction for Házat-Hazát Alapítvány (foundation).