42 000 Ft
108,81 EUR, 120,00 USD
Balla Géza (1909-1946): Nagybányai tópart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 43,5x54,5 cm / Géza Balla (1909-1946): Lake at Baia Mare. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 43,5x54,5 cm