18 000 Ft
9
Baranyay András (1938-2016): Kezek és ujjak, 1966. Litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35,5x58 cm Egy másik példánya reprodukálva: Dobai Ágnes - Baranyay András (szerk.): Baranyay András. Bp., 2008, Műcsarnok. Oldalszám nélkül (63. o.). Korai alkotás! / András Baranyay (1938-2016): Hands and fingers, 1966. Lithography on paper. Signed. In passepartout. 35,5x58 cm Another one of this lithography reproduced in: Dobai Ágnes - Baranyay András (editors): Baranyay András. Bp., 2008, Műcsarnok. Without page number (page 63).