38 000 Ft
11
Deim Pál (1932-2016): Zöld bábu, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 18/40. Üvegezett fa keretben, 40×50 cm. / Pál Deim (1932-2016): Green puppet, 1982. Screeprint on paper, signed. Numbered: 18/40. Framed with glass. 40x50 cm