22 000 Ft
Drégely László (1932-1990): IKHTHYS, 1972 (Hal és egyéb motívumok). Vegyes technika, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal Németh Lajos (1929-1991) Széchenyi- és Munkácsy Mihály-díjas művészettörténésznek 1972-ből. Üvegezett, sérült fa keretben, 34,5×25,5 cm / Mixed technique on canvas. Signed. With autograph dedication lines on the reverse.