38 000 Ft
98,45 EUR, 108,57 USD
Emőd Aurél (1897-1958): Hölgy portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 23,5×31,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass