12 000 Ft
Gyelmis Lukács János (1899-1979): Velence, Rio delle Eremite, 1964. Tus, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben, 41×29 cm / Gyelmis Lukács János (1899-1979): Venice, Rio delle Eremite, 1964. Ink on paper, signed. Framed with glass, 41×29 cm