16 000 Ft
Gyelmis Lukácsné Fehér Etelka (1921-): Beli táj (? Jugoszlávia), 1979. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 60×80 cm / Fehér Etelka (1921-): Beli landscape (? Yugoslvia), 1979. Oil on wood fibre, signed on the reverse. Framed. 60×80 cm.