60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Háry Gyula (1864-1946): Tremosino (Garda-tó, Olaszország). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×32,5 cm / Gyula Háry (1864-1946): Tremosino (Lake Garda, Italy). Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 24,5×32,5 cm