15 000 Ft
Hincz Gyula (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/19), üvegezett keretben, 36x30 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Screenprint on paper, signed, numbered (100/19), framed with glass, 36x30 cm