55 000 Ft
9
Igor Mitoraj (1944-2014): La maison du sculpteur, 1991. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 235/250. Hátoldalán JGM Galerie, Párizs eredetiséget igazoló tanúsítványával. Üvegezett keretben, üveg jobb felső sarka sérült.. 68,5×40 cm / Igor Mitoraj (1944-2014): La maison du sculpteur, 1991. Litography on paper, signed. Numbered: 235/250. With certificate of authenticity of JGM Galerie, Paris on the reverse. Framed, the glass is broken in the upper right corner. 68,5×40 cm.