18 000 Ft
Kohán György (1910-1966): Konyhában. Lavírozott tus, papír, jelzett. Hátoldalán címkén igazolással, mely szerint bemutatásra került a Tornyai János Múzeumban 1967-ben rendezett Kohán emlékkiállításon, a címkén Dömötör János múzeumigazgató aláírásával. Üvegezett fa keretben. 14,5x18 cm. / Ink on paper, signed, framed with glass. With exhibition label from 1967 on the reverse.