12 000 Ft
10
Korányi Gábor (1952-), 4 db mű egy keretben: Icaros (Ikaros) variáció I-IV., 1991. Színes rézkarc, merített papír, jelzett. Mindegyik próbanyomat P./I jelzéssel. Üvegezett fa keretben. Kartonra kasírozva. Lapokon apró foltokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 4x8,5x6 cm