30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Lisziák Elek (1939-2007): Az idomár, 1967. Akvarell, tus, ceruza, alufólia, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm / Mixed technique on paper, signed, with autograph description on the reverse.