140 000 Ft
Molnár C. Pál (1894-1981): Kilátás Tördemic felé (Badacsonytördemic). Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán feliratozott valamint Képző- és Iparművészeti Társulat bélyegzőjével. Fa keretben, 26,5×36 cm / Molnár C. Pál (1894-1981): Panorama of Tördemic (Badacsonytördemic). Oil on wood, signed. With description and stamp on the reverse. Framed, 26,5×36 cm