550 000 Ft
1 424,87 EUR, 1 571,43 USD
Paizs Péter (1957-2015): Aranygrafikon II, 1991. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kiállítva: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, egyéni kiállítás. Fa keretben, 70×70 cm / Péter Paizs (1957-2015):Golden graph II, 1991. Acrylic on canvas, signed. With autograph description and the artist's stamp on the reverse. Exhibited: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, solo exhibition. Framed, 70×70 cm