55 000 Ft
Papp Oszkár (1925-2011): Csoport. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 61×43,5 cm / Oszkár Papp (1925-2011): Group. Enamel paint and oil on cardboard. Signed on the reverse. Framed. 61×43,5 cm.