15 000 Ft
11
Porscht Frigyes (1929-): Skála, Tomi, karate, break... azok a nyolcvanas évek!, 1985 (eredetileg cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 57,5×38 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 27. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.