28 000 Ft
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zuhanóban II, 1971. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, 21,5×17 cm / Róbert Swierkiewicz (1942-2019): Falling II, 1971. Etching on paper, signed, proof print, 21,5×17 cm