Szurcsik József (1959-): Csapda II, 1997. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 14/15. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 64x89,5 cm. Lap alján apró szakadással. / Litograph on paper, signed, numbered: 14/15. With the artist's stamp on the reverse. With small tear on the bottom.