360 000 Ft
932,64 EUR, 1 028,57 USD
Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki naplemente. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Telepy K 891. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 883/980 bírálati címkével. Sérült, antik, korabeli keretben. 36,5x52,5 cm / Károly Telepy (1828-1906): Sunset in the mountains. Oil on canvas. Signed lower left: Telepy K 891. With Hungarian National Gallery jury label no. 883/980 on the reverse. In antique, damaged frame. 36,5x52,5 cm.