200 000 Ft
Tóth Menyhért (1904-1980): Legelésző állatok. Olaj, ceruza, papír. Jelzett. Jobb felső sarkában kissé sérült, lap alján apró szakadással. Üvegezett fa keretben. 30,5x42,5 cm / Oil, pencil on paper. Signed. Framed with glass.