16 000 Ft
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Aldobolyi fonó nő. Rézkarc, papír, jelzett. Ajándékozási sorokkal Rátz István részére. Üvegezett fa keretben, 21×15,5 cm / Etching on paper, signed, with autograph dedication lines. Framed with glass.