20 000 Ft
19
Zombory Lajos (1867-1933): Tehenek és bivalyok. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal Kézdi Kovács László (1864-1942) festőművésznek 1930-ból és a művész pecsétjével. Proveniencia: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), Kézdi Kovács László fia hagyatékából. Néhány apró felületi sérüléssel. 35×49,5 cm / Lajos Zombory (1867-1933): Cows and buffalos. Oil on canvas. With autograph dedication lines from Lajos Zombory to painter László Kézdi-Kovács (1864-1942) and the Zombory"s stamp on the reverse. Provenance: Estate of Elemér Kézdi-Kovács (1898-1976), son of László Kézdi Kovács. With small damages on the surface. 35×49,5 cm