24 000 Ft
21
ef Zámbó István (1950-): Nyílt levél (1981/83). Litográfia, színes ceruza, papír. Jelezve balra lent. Nyílt levél (litográfia), középen lent: 15/9 (1981), egyediesítve 83. okt 12, jobbra lent. ef Zámbó. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal és művészről készült lexikon bejegyzéssel. Lap szélén apró foltokkal. 40x29,5 cm. Egyedi gyűjtői darab! / Litograph and pencil on paper, signed. With very small spots on the edge of the paper.