Gaál József (1960-): Holdaskönyv, 2003, rajz Weöres Sándor-Pásztor Béla könyvéhez. Akvarell, tus, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 26,5×40,5 cm / Watercolour and ink on paper, signed, with autograph description on the reverse, framed with glass.
Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse - Disney. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 57/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 38,3x56,3 cm
Szurcsik József (1959-): Csapda II, 1997. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 14/15. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 64x89,5 cm. Lap alján apró szakadással. / Litograph on paper, signed, numbered: 14/15. With the artist's stamp on the reverse. With small tear on the bottom.
Krizbai Sándor, Alex (1949-): Lény ( eredetileg: cím nélkül), 1985. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (53/100). 28,5x21 cm. Eredeti feliratozott papír mappában: Krizbai Sándor kiállítása, Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1985 aug. 2-31. Papírmappa belsejében Hann Ferenc művészettörténész írásával Krizbai Sándorról. Jó állapotban. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/100
Szász Endre (1926-2003): Remény. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Jelezve balra fent. Fa keretben. 24×29 cm / Endre Szász (1926-2003): Hope. Oil on paper, mounted on board. Signed. Framed. 24×29 cm
Takáts Márton (1971-): Café les deux Magots, Párizs. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (2/25), lap alja kissé foltos, 35×50 cm / Márton Takáts (1971-): Café les deux Magots, Paris. Drypoint on paper, signed, numbered (2/25), bit spotty on the bottom , 35×50 cm
Szász Endre (1926-2003), kétoldalas mű: Szürreális jelenet (hátoldalán tanulmányok). Tus, akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 20x25,5 cm
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág II, 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 48×33 cm