Festmények és grafikák

Tételek száma: 240

Gaál József (1960-): Holdaskönyv, 2003, rajz  Weöres Sándor-Pásztor Béla könyvéhez. Akvarell, tus,  papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 26,5×40,5 cm / Watercolour and ink on paper, signed, with autograph description on the reverse, framed with glass.
10145.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse - Disney. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 57/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 38,3x56,3 cm
10146.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Gaál József (1960-): "Machine á terre" - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 11/85. 38,5×53,5 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 11/85.
10147.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Muzikális király tankkal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett. Üvegezett keretben, 30×20,5 cm
10149.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Szurcsik József (1959-): Csapda II, 1997. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 14/15. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 64x89,5 cm. Lap alján apró szakadással. / Litograph on paper, signed, numbered: 14/15. With the artist's stamp on the reverse. With small tear on the bottom.
10150.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
19

Krizbai Sándor, Alex (1949-): Lény ( eredetileg: cím nélkül), 1985. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (53/100). 28,5x21 cm. Eredeti feliratozott papír mappában: Krizbai Sándor kiállítása, Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1985 aug. 2-31. Papírmappa belsejében Hann Ferenc művészettörténész írásával Krizbai Sándorról. Jó állapotban. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/100
10152.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
49,22
54,29

Szász Endre (1926-2003): Remény. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Jelezve balra fent. Fa keretben. 24×29 cm / Endre Szász (1926-2003): Hope. Oil on paper, mounted on board. Signed. Framed. 24×29 cm
10153.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

Szász Endre (1926-2003): Kislány. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 36×26,5 cm. Ritka!
10154.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
22

Takáts Márton (1971-): Café les deux Magots, Párizs. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (2/25), lap alja kissé foltos, 35×50 cm / Márton Takáts (1971-): Café les deux Magots, Paris. Drypoint on paper, signed, numbered (2/25), bit spotty on the bottom , 35×50 cm
10155.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
9

Szász Endre (1926-2003), kétoldalas mű: Szürreális jelenet (hátoldalán tanulmányok). Tus, akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 20x25,5 cm
10156.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

10157.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14

Vinkler László (1912-1980): A három grácia, 1976. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10158.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft