Lossonczy Tamás (1904-2009): Aranypart VIII. (Ragadozó), 1991. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és 656 oeuvre-katalógusszámmal feliratozott. Proveniencia: Lossonczy Tamás hagyatéka. 100x40 cm./ Tamás Lossonczy (1904-2009): Gold coast VIII (carnivora), 1991. Oil on canvas. Signed. With autograph description and oeuvre catalogue no. 656 on the reverse. Provenance: from the estat...
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari versenyautók és pilóta. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25,5x19 cm. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari racing car and pilot. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello é...
André Minaux (1923-1986): Ablak a világra (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 19,5x19,5 cm / André Minaux (1923-1986): Window to the world (without title). Etching on paper, signed. Artist's proof E.A. 19,5x19,5 cm.
Pantea Rares (1957-): Kalapok. Tus, akvarell, papír. Jelezve középen fent (R85). Hátoldalán feliratozott és Békefi Gyula gyűjteménye Budapest bélyegzővel. Üvegezett fa keretben, 24×30 cm. Korai munka a román művésztől. / Pantea Rares (1957-): "Palaria", "A Kalao". Ink, watercolour on paper. Signed (R85). With description on the reverse and Gyula Békefi collection, Budapest stamp. Framed with glass...
Igor Mitoraj (1944-2014): La maison du sculpteur, 1991. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 235/250. Hátoldalán JGM Galerie, Párizs eredetiséget igazoló tanúsítványával. Üvegezett keretben, üveg jobb felső sarka sérült.. 68,5×40 cm / Igor Mitoraj (1944-2014): La maison du sculpteur, 1991. Litography on paper, signed. Numbered: 235/250. With certificate of authenticity of JGM Galerie, Paris on t...
Fehér László (1953-): Este 1953-ban (1988). Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. 50x35 cm. Hátoldalán kisebb felületi sérüléssel. Ritka, egyedi, gyűjtői darab!/ László Fehér (1953-): Night in 1953 (1988). Screenprint on paper, signed, proof print. 50x35 cm. With a minor surface damage on the reverse. Early screenprint from the late eighties!
Fehér László (1953-): Arckép, 2013. Golyóstoll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal. Art Market Budapest, 2013 mappa belső oldalán. 32x23 cm. / László Fehér (1953-): Portrait, 2013. Pen on paper. Signed, with dedication lines. On the inner page of Art Market Budapest, 2013 folder. 32x23 cm.
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981-93. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 49×64 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981-93. Screenprint on paper, signed. E.A. artist's proof. With autograph dedication line. Framed with glass. 49x64 cm
Hincz Gyula (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/19), üvegezett keretben, 36x30 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Screenprint on paper, signed, numbered (100/19), framed with glass, 36x30 cm