Orosz János (1932-2019): Cirkuszosok, 1973. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 55×42 cm / János Orosz (1932-2019): Circus people, 1973. Oil on wood fibre, signed. With autograph description on the reverse. Framed. 55×42 cm
Székely Pierre (1923-2001): Hasraesett bohóc. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. Lapméret: 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): Clown. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. Sheet size: 70x50 cm
Scheiber Hugó (1873-1950): Női portré. Szén, karton, jelzett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély bélyegzővel és 707/89/F számmal. Restaurált. 49,5×34 cm / Hugó Scheiber (1873-1950): Female portrait. Coal on board, signed. With Hungarian National Gallery export stamp és 707/89/F number on the reverse. Restored. 49,5×34 cm
Derkovits Gyula (1894-1934): Hídnál (Újpesti hídfeljáró), 1927. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 25*28,5 cm. Irodalom és reprodukció: Körner Éva: Derkovits. Bp., 1968, Corvina kiadó, kat.sz.: 372.
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Cipője fényesebb a napnál, ha Kakas pasztát használ! (reklám terv). Vegyes technika, papír. Jelzett. Lap szélén apró szakadásokkal. 22,5x34 cm / Mixed technique on paper, signed.
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban (számozatlan példány). Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 12 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Gyűjtői ritkaság, komplett! / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-al...