Hajdú László (1938-): Véges-végtelen. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x70 cm / Hajdú László (1938-): Ending-endless. Oil on canvas. Signed on the reverse. 50x70 cm
Paizs Péter (1957-2015): Aranygrafikon I, 1991. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kiállítva: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, egyéni kiállítás. Fa keretben, 70×70 cm / Péter Paizs (1957-2015):Golden graph I, 1991. Acrylic on canvas, signed. With autograph description and the artist's stamp on the reverse. Exhibited: Képpárok, Duna Galéria, Bud...
Paizs Péter (1957-2015): Aranygrafikon II, 1991. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kiállítva: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, egyéni kiállítás. Fa keretben, 70×70 cm / Péter Paizs (1957-2015):Golden graph II, 1991. Acrylic on canvas, signed. With autograph description and the artist's stamp on the reverse. Exhibited: Képpárok, Duna Galéria, B...
Deim Pál (1932-2016): Zöld bábu, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 18/40. Üvegezett fa keretben, 40×50 cm. / Pál Deim (1932-2016): Green puppet, 1982. Screeprint on paper, signed. Numbered: 18/40. Framed with glass. 40x50 cm
Marosán Gyula (1915-2003): Felhők között. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 20×50,5 cm / Gyula Marosán: Among clouds. Oil on canvas. Signed. With the artist's stamp on the reverse. 20×50,5 cm
Noel Ödön Gábor (1920-2003): Piros kancsós csendélet, 1976. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm / Noel Ödön Gábor (1920-2003): Still life, 1976. Oil on wood fibre. Sidned. With autograph description and Képcsarnok Vállalat's label on the reverse. 60×80 cm