Óvári László (1926-88): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Keretben. 60x80 cm / László Óvári (1926-88): Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 60x80 cm
Schéner Mihály (1923-2009): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán hosszabb autográf felirattal, ajándékozási sorokkal és további rajzzal. Fa keretben, 70×50 cm
Vörös Géza (1897-1957): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 59,5×56,5 cm / Géza Vörös (1897-1957): Still life. Oil on canvas, signed. Framed. 59,5×56,5 cm cm
Klimó Károly (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben. 47,5x89 cm / Károly Klimó (1936-):Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 47,5x89 cm
Barna Ilona (1897-1974): Magas Tátra, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39x28 cm / Ilona Barna (1897-1974): High Tatras (Vysoké Tatry). Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 39x28 cm
Frank Frigyes (1890-1976): Virágcsendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 58,5×42 cm / Frigyes Frank (1890-1976): Still life. Watercolour and pencil on paper, signed. Framed with glass. 58,5×42 cm
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Plasztikus csendélet, 2004. Olaj, fa applikáció, farost, jelzett. Fa keretben. 50×60 cm / Kovács Tamás Vilmos (1951-): Statuesque still life, 2004. Oil, wooden application, wood fibre. Signed. Framed. 50x60 cm
Tenk László (1943- ): Ananász és banán. Olaj, tempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 36×60 cm / László Tenk (1943- ): Ananas and banana. Oil, tempera, wood fibre, signed, with autograph description on the reverse. In wooden frame, 36×60 cm